Strona główna » Witamy w sklepie

Witamy w sklepie

Witamy w bajkowym świecie artystycznych kafelków, dekorów i obrazków ceramicznych.

Zapraszamy na zakupy :)
 
Dzięki ofercie naszego sklepu mogą Państwo nabyć oryginalne kafelki artystyczne np. kafelki malowane oraz dekory ścienne np. obrazki ścienne. Przeglądając różne oferty natkną się Państwo na terminy, które od kilku lat funkcjonują na rynku jako malowane płytki ceramiczne. Wśród wielu propozycji, które przygotowaliśmy znajdą Państwo odrobinę biżuterii z naszymi wzorami, jak choćby porcelanowe broszki, zawieszki czy wisiory. W naszej ofercie znajdują się również obrazki na ścianę, tapety ścienne oraz ramki, które są idealnym dopełnieniem kafelków tworząc tym samym unikatową i artystyczną kompozycję obrazku ściennego. Dla Państwa najbliższych również przewidzieliśmy ciekawe oferty np. magnesy na lodówkę, które idealnie nadają się jako pamiątka czy miłe w dotyku poduszki pluszowe sprawiające radość z przytulania naszym małym pociechom. Dzięki wielu wzorom z ukochanymi pupilami stanowią one miły i przyjemny dodatek do salonów czy pokojów dziecięcych.

Dobrze wiemy, że jedynym ogranicznikiem jest Państwa wyobraźnia oraz kreatywność. Sposób, w jaki wykorzystają Państwo nasze malowane kafelki i dekory na pewno będzie twórczy i jedyny w swoim rodzaju. Dla ukierunkowania przytoczmy kilka najpopularniejszych przykładów:

- kafelek artystyczny w ramce jako obrazek na ścianę
- malowane kafelki z panoramą uroczego miasta które zwiedzaliśmy, jako oryginalna pamiątka wywołująca wspomnienia oraz unikatowa kompozycja artystyczna :)
- dekor ceramiczny wmontowany pomiędzy klasyczne płytki w Państwa kuchni, łazience czy holu
- płytka ceramiczna użyta w formie mozaiki (może być to jeden obraz lub wzór na kilku czy kilkudziesięciu malowanych kafelkach), w tym przypadku nie ogranicza nas żaden wymiar, jedynie Państwa ściana oraz wyobraźnia :)
- i wiele, wiele innych pomysłów, które są wytworem Państwa wyobraźni :)

Wszystkie dostępne wzory kafelków można zobaczyć klikając:
"pobierz katalog z kafelkami"

 

Autorem wszystkich wzorów kafelków jest Dominika Stawarz-Burska


Przejdź do strony głównej
Maksymalnie można dodać tylko 4 obrazki
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu